Художники/Художник


Antiqvitas Nova

Автор: Олег Денисенко

Год издания: 2007

Количество страниц: 160

Переплет: мягкий

Формат: 30х23

Язык : укр/англ

Цена : 250 грн

Самотній крик «останнього лицаря».  Щастя – жити в пустелі. Немає натовпу у творах Олега Денисенка – і бути не може за означенням.

Безсумнівними, проте є два його визначальники, два «ре», споріднених між собою: релятивізм і ретроспекція, позорно зорієнтова на «тінь давньої величі». Краще інших, знає він, що лицарської утопії не повернути – і знає, що про це знали вже на початку ХVII століття, коли не вийшли ще з ужитку химерні металеві обладунки, а про кінець ХХ-го, щедрому хіба на герці імітацій, і мови не має. Нашому сучанику навіть трохи легше: відсутня спокуса реанімації міфу. Натомість є всі умови для гри з міфом, аж до повного його (утім зичливого) обжартування. Тількии за таких умов міф отримує шанс на існування – та ін”єкцію парадоксального шарму, який відтепер стаэ його визначальною прикметою. А ще – створюэ низку нових міфів-міфиків, дочірньо-синовних старовинним.

Узнать больше

ArtSellBuy рекомендует

Painting by Nina ReznichenkoРуслан Кутняк. Проект Сезоны и стихии.Уличная ТеографияИван Марчук. Взгляд в бесконечность.Савченко. Живопись